Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai

Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai
Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai
Модель: Kartītes angļu valodas vārdu iegaumēšanai
Наличие: Out Of Stock
Цена: 24.95€
Кол-во:        

Komplekts sastāv no 675 kartītēm ar visbiežāk izmantojamiem vārdiem un 81 kartīte ar nepareiziem darbības vārdiem (vārdu un nepareizo darbības vārdu saraksts).

Vārdus uz kartītes var mācīties transportā, pludmalē – visur, kur ir brīva minūtīte un vēlme papildināt paša vārdu krājumu.

Katras vienas kartītes pusē atrodas ilustrācija ar angļu vārdu, tā transkripciju un tulkojumu (puse jauno vārdu iegaumēšanai), otrā – ilustrācija ar vārdu krievu valodā (puse pārbaudei, vai Jūs iegaumējāt vārdu vai nē).

Šīs kartītes galvenā atšķirība no kartītēm, kuras Jūs varat izdarīt mājas apstākļos:
- Kārtīgi atlasītas krāsainās ilustrācijas, kas veido stabilo saiti starp vārdu un priekšmeta vizuālo tēlu. Tādējādi, jauna materiāla apgūšana notiek ievērojami vieglāk un ātrāk.
- Šajā komplektā tiek izmantota vienkāršota transkripcija, kura ļauj pareizi un ar vieglumu izrunāt angļu vārdus.
- Ir patīkami turēt kartītes rokās, jo tās ir izdrukātas uz Zviedrijas ražotā augstās kvalitātes sablīvētā papīra.

Kartīšu komplekts vārdu iegaumēšanai būs par neatņemamu palīgu pieaugušajiem un bērniem, kuri sāk mācīties angļu valodu.


Kā ir jāmācās vārdi, izmantojot kartītes

1) Spēlē:

- Kas ātrāk. Vadītājs parāda pa vienai kartītei, bet nenosauc vārdus (vai nosauc to krieviski). Tas, kurš pirmais atcerēsies un nosauks vārdu angļu valodā, saņem kartīti. Uzvar tas, kam spēlēs beigās izrādījās visvairāk kartīšu.

- Atrod vārdu. Kartītes tiek izliktas uz galdu sajauktā veidā, ar krievvalodīgo pusi uz augšu. Vadītājs nosauc vārdu, bet spēlētājs meklē to daudzu kartīšu vidū. Ja spēlētāju ir daudz, tad kartīti dabūs tas, kas ātrāk par visiem atrada uzdoto vārdu. Uzvar maksimālo kartīšu skaita īpašnieks.


2) Klasiskā vārdu iemācīšanās:

Jūs mācaties ne vairāk par 10 vārdiem vienā reizē un pakāpeniski aizvietojat jau iemācītos vārdus pret nezināmiem.


Ko attīsta vārdu iegaumēšanas kartītes

Vārdu iegaumēšanas kartītes ne tikai papildina vārda krājumu, bet arī trenē daudzas lietderīgas īpašības un iemaņas. Jūs attīstāt uzmanību un atmiņu, atjautību un ātru reakciju. Turklāt vārdu iegaumēšana spēles formā ir daudzkārt efektīgāka (un arī patīkamāk) nekā vienkārša iekalšana. Jūs vai Jūsu bērns (un paši nepamanīsiet, kā) iegaumējāt vairāk par septiņi simti angļu vārdiem.


Apjoms: kopā 756 kartītes (kartons 160 g/m2), krāsaina druka. 675 kartītes ar visbiežāk izmantojamiem vārdiem un 81 kartīte ar nepareiziem darbības vārdiem.
Izmērs: 70mm*100mm

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:LingvoCards © 2019
Работает на русском OpenCart